Anasayfa Site Haritası Atak Mail
EN TR
 
Ürünlerimiz
EPS - Genleştirilmiş Polistiren
PS - Polistiren
PP - Polipropilen
PET - Polietilen Teraftalat
Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen
PVC - Polivinilklorür
Alçak Yoğunluk Polietilen
Yüksek Yoğunluk Polietilen
Klorparafin / Klorlanmış Parafin
 
 
Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen

Rotasyonel kalıplama yöntemi ile yapılan üretimlerde Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen (LAYPE) hammadde naturel ve renklendirilmiş olmak üzere kullanılabilir. lineer alçak yoğunluk polietilen

Fabrika ortamında yüksek teknoloji kullanılarak öğütülen ve toz hale getirilen hammaddelerimiz emsallerine göre çok daha ince yapıda olup Max 500 mikron ve ortalama 300 mikron irilikte taneciklerden oluşmaktadır.

Toz taneciklerinin daha küçük olması, nihai ürünün mekanik özelliklerini geliştirmekte, fırınlama ısısının ve fırınlama süresinin kısalmasına imkan sağlamaktadır.

Küçük tanecikler, aynı zamanda, hammaddenin dışarıdan pigment eklenerek boyandığı durumlarda pigment boyanın plastik parçacıklara daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Bu şekilde boyama performansı arttırılmış olur. Tanecikler küresel şekilde olduklarından kalıplar içinde takılma yapmaz ve köprü oluşturmazlar.

Rotasyonel kalıplama sektöründe kullanılan UV katkılı Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen ihtiyacınıza yönelik olarak; Naturel ve Renkli olarak tedarik edilebilir.


Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim Site Haritası Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji